Tuesday, September 9, 2008

Minu suvi

Ma olin väga õnnelik, kui kool ära lõppes.
Minu suvi oli väga huvitav ja teguderohke. Mul ei olnud kordagi igav, sest koguaeg oli midagi teha.
Esimesena räägin ma teile oma Türgi reisist.
Türgis käisin ma suve algul. Seal oli lihtsalt nii soe ja mõnus oma koolivaheaja esimesed nädalad veeta. Türgi on hoopis teistsugune maa. Seal on mäed mida Eestis pole ja kindlasti on seal teistsugused inimesed ja kombed. Inimesed on seal palju vaesemad ja alandlikumad. Nad võistlevad iga sendi ja euro eest ja muidugi usuvad nemad hoopis teisi asju mis meie siin Eestis ja meil on hoopis teine kultuur.
Kookuvõtteks meeldis mulle Türgis väga.
Kui ma Türgist tagasi tulin läksin ma Soome linnamäele. Kahjuks sain ma seal väga vähe aega olla, aga ägedamatel karussellidel sain ma ära käija. Need olid muidugi Ameerika mäed, aga kui juba mägedest rääkida siis augustis sõitsin ma Lõuna-Eestisse kus oli ka mägine maastik. Me sõitsime koguaeg bussiga ülesse ja alla, aga kui me lõpuks Käärikule jõudsime pakkisime asjad lahti ja hakkasime kohe trenni tegema kuna see oli ju tantsulaager.
Kui nädal aega higistamist möödas sai hakkasime kodu poole tagasi sõitma.
Oli jäänud veel kaks nädalat koolini mis möödusid muidugi väga kiiresti ja ühel hommikul märkasingi, et juba peab kooli minema, aga kokkuvõtteks jäin mina oma suvega väga rahule ja loodan, et järgmine suvi tuleb sama tore.
ILUSAT KOOLIAASTAT KÕIGILE!

3 comments:

Inga ajaveeb said...

Mitmed vead vajavad parandamist:
koguaeg;
Kookuvõtteks;
ülesse;
sidesõnade ja siduvate sõnade mida, mis, kus, kuna ees puuduvad komad.

Silvia Jacinto said...

Reading your article is such a privilege. It does inspire me, I hope that you can share more positive thoughts. Visit my site too. The link is posted below.

n8fan.net

www.n8fan.net

Ray Norman said...

Once I originally commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now every time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any method you possibly can take away me from that service? Thanks! online casinos for us players